dlaczego my?

co nas wyróżnia

z pasji do architektury

nasza historia

Biuro EWMA tworzą dwie przyjaciółki, które łączy poza wzajemną sympatią, wielka pasja do projektowania – projektowania architektury, wnętrz i wszystkiego, co z tym związane. Projektowanie nie jest dla nas tylko zawodem, ale stylem życia, hobby. Lata pracy w branży architektonicznej pozwoliły nam nabyć doświadczenie w tej dziedzinie. Tworząc projekty zawsze staramy się wkładać w nie serce, dobrze poznać potrzeby użytkowników danego lokalu, budynku, tak by zaplanować wygodną i funkcjonalną przestrzeń do życia.

Architektura to nie tylko budynki, ale przede wszystkim miejsca, gdzie zachodzą interakcje między ludźmi. Chcąc nie chcąc, oddziałuje ona na nas, a naszym zadaniem jako projektantów jest tak ją wykreować, by wpływała na nas jak najbardziej pozytywnie, umacniała relacje rodzinne, dawała miejsce do odpoczynku, wyciszenia, stymulowała do pracy. W zależności od pełnionej funkcji, budynek czy konkretne wnętrze powinno odgrywać właściwą rolę, a my trochę jak scenografki chcemy zaprojektować odpowiednią oprawę danej przestrzeni.

ewelina tomaszewska architekt lublin warszawa
mgr inż. z pełnymi uprawnieniami

Ewelina Tomaszewska

architekt, projektant wnętrz, uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Architektury Politechniki Lubelskiej w 2011 r.

W latach 2013 – 2015 była wiceprezesem Stowarzyszenia Architektów RP w Lublinie. Od 2010 r. do 2017 r. pracowała jako architekt w biurze Studio 3.

W czerwcu 2017 r. uzyskała uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

mgr inż.

Magdalena Cybulska

architekt, projektant wnętrz, uzyskała dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Lubelskiej w 2011 r.

Swoją praktykę zawodową w projektowaniu architektury rozpoczęła jeszcze na studiach od pracy w Biurze Architektonicznym Plewa w Lublinie.

Następnie poszerzała wiedzę i doświadczenie w projektowaniu architektury wnętrz w firmach Cameleon Home Design Studio i GoyaArt w Lublinie.

magdalena cybulska architekt lublin warszawa
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Skontaktuj się z nami.
Chętnie poznamy Twoje potrzeby i Twoją perspektywę.

ewma biuro architektoniczne architekt lublin warszawa